گرمکن رومیزی

گرمکن رومیزی

گرمکن رومیزی یکی از ابزار های خوب و کارآمد می باشد که مواد غذایی را به صورت گرم و تازه نگهداری می کند. این گرم کن ها دارای انواع مختلفی هستند که در این مقاله به توضیحات در اینباره پرداختیم.

گرمکن رومیزی در فست فود ها، بوفه ها و کافی شاپ ها استفاده می شود. گرمکن ها در سه سایز تک سینی، دو سینی و سه سینی ساخته می شود که این سه مدل نیز در دو مدل طبقه دار و ساده (بدون طبقه) استفاده می شود. گرمکن ها میتوانند علاوه بر گرم و تازه نگه داشتن غذا، نقش ویترین را برای شما اجرا کند.


بیشتر بخوانید : تفاوت مخلوط کن و شیکر چیست؟


این مدل گرمکن ها گرم و خشک هستند؛ بنابراین این دستگاه برای نگهداری مواد خشک که رطوبتی ندارند مناسب است. از این گرمکن می تواند برای نگهداری انواع پیراشکی، ساندویچ، سیب زمینی و … استفاده کرد. گرمکن رو میزی دارای ترموستات بوده و دمای داخل را روی دمای معرفی شده توسط شما نگه میدارد.

گرمکن رومیزی


بیشتر بخوانید : مشخصات و قیمت گرمکن رومیزی دو سینی دو طبقه


این دستگاه به برق متصل شده و گرما را از طریق المنتور به داخل دستگاه منتقل می کند و باعث گرم شدن فضای داخل و همچنین محتویات داخل آن می شود. جنس شیشه های دستگاه ها از لحاظ مقاومت ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد.

استفاده از گرمکن ها باعث سهولت و تسریع در کار شده و می تواند مواد غذایی شما را تا چند ساعت به صورت گرم و تازه نگهداری و در زمان پیک کاری شما کمک شایانی کند. این دستگاه می تواند در جلوه و دیزاین رستوران یا کافه شما تاثیر زیادی داشته باشد.

گرمکن رومیزی
گرمکن رومیزی دو سینی دو طبقه۲

جهت اطلاعات بیشتر درباره محصولات آشپزخانه پیج ما رو در اینستاگرام هم دنبال کنید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + شش =

آخرین مقاله ها

محصولات جدید