دستگاه پشمک ساز چیست + راهنمای خرید دستگاه پشمک ساز

پشمک یکی از خوراکی ها عجیب و خوشمزه است که در ایران طرفداران بسیاری دارد. از بچه ها تا بزرگسالان همه این خوراکی شیرین و دلچسب را دوست دارند. این خوراکی خوشمزه توسط دستگاهی به نام دستگاه پشمک ساز تهیه می شود. در مراسم ها، میهمانی ها، پاک ها و مکان های تفریحی و … پشمک حضور دارد .

اگر شما برای کسب و کارتان و یا حتی علاقه تان به پشمک این دستگاه را میخواهید یا علاقه مند به دریافت اطلاعات درباره آن هستید، تا انتهای این مقاله همراه آشپزآلات باشید.

پشمک چیست؟

پشمک نام خوراکی خوشمزه ایست که شباهت بسیاری به مو دارد و با گذاشتن در دهان آب می شود. برای اولین بار دو آمریکایی پشمک و دستگاه تهیه آن را ساختند و در نمایشگاهی به نمایش گذاشتند که به دلیل خاص بودن این خوراک، از استقبال خوبی برخوردار شد. طبق شعر یکی از شاعر های ایرانی قرن نهم خورشیدی، برخی معتقدند که پشمک ابتدا در ایران تولید شد.

میکشد کشکک بچربی هر زمان مشتاق را             می‌برد پشمک بشیرینی دل عشاق را

اما نکته مهم اینجاست که پشمک ایرانی با پشمک آمریکایی تفاوت هایی داردکه یکی از آن ها تهیه پشمک آمریکایی با دستگاه پشمک ساز است. پشمک در کشورهای خارجی با نام های متفاوتی نزیر آبنبات ابریشمی، آبنبات پنبه ای، چرخ شکر و… مشهور است.

دستگاه پشمک ساز

مواد اصلی پشمک شکر و آب می باشد که البته برخی مواد افزودنی نظر قهوه، کاکائو، هل، رنگ های خوراکی و … اضافه می کنند. استفاده از این مواد کاملا سلیقه ای است و از اساس تهیه پشمک نمی باشند.

دستگاه پشمک ساز

همانطور که در بالاتر گفته شد، پشمک آمریکایی با دستگاه پشمک ساز تهیه می شود؛ پس پشمک هایی که این روز ها در پارک ها و مکان های تفریحی فروخته می شود همان پشمک آمریکایی است. با دستگاه می توانید بدون دردسر پشمک را تهیه کنید و از مزه آن لذت ببرید. لبته این دستگاه ها به دو دسته خانگی و صنعتی تقسیم می شوند که دستگاه های خانگی برای استفاده های کم بوده و دستگاه های صنعتی مناسب فروشندگان می باشد.

راهنمای خرید دستگاه پشمک ساز

اگر قصد خرید پشمک ساز را دارید باید به چند نکته مهم توجه کنید که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

  • این دستگاه ها از لحاظ عملکردی دو نوع برقی و باتری ای هستند که هر کدام قدرت خاص خود را دارند.
  • دستگاه ها در اندازه و ظریفیت های مختلفی ساخته شده اند که باید به میزان تولید و محیطی که برای آن در نظر گرفتید توجه لازم را داشته باشید.
  • برخی از دستگاه ها دارای عملکرد های ویژه و بیشتری هستند که می توان به استفاده از شکر رنگی اشاره کرد.

دستگاه پشمک ساز

همچنین بخوانید : مشاهده قیمت و مشخصات دستگاه پشمک ساز خارجی


خرید دستگاه پشمک

اگر قصد خرید این دستگاه را دارید می توانید از طریق لینک بالا وارد صفحه محصول شده و در صورت موجود بودن در انبار اقدام به ثبت و تکمیل سفارش نمایید. محصولات جدید را در صفحه اینستاگرام ما ببینید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یک =

آخرین مقاله ها

محصولات جدید