آموزشی

دستگاه یخ ساز و افزایش راندمان کاری

دستگاه یخ ساز و افزایش راندمان کاری

در صورتی که می خواهید راندمان کاری خویش را در کافی شاپ، فست فود و هتل خود افزایش دهید، با خرید دستگاه یخ ساز از فروشگاه اینترنتی آشپزآلات – به عنوان بهترین منبع خرید لوازم فست فود و کافی شاپ و سایر اماکنی که با آشپزخانه سر و کار دارند- به هدف مورد نظر خویش دست یابید و روزانه حجم قابل توجهی از یخ تولید و مورد استفاده قرار دهید. در این مقاله به توضیحاتی درباره دستگاه یخ ساز و افزایش راندمان کاری می پردازیم.

دستگاه یخساز از جمله لوازم مورد نیاز کافی شاپ ها

یخساز، یکی از لوازم مورد استفاده در اکثر کافی شاپ ها می باشد که با استفاده از این دستگاه در وزن های مختلف متناسب با نیاز خود به صورت اتوماتیک قالب های یخ را به صورت های مختلف و هم اندازه های پدید می آورند و برای مصارف مختلف خود در کافی شاپ ها بتوانند از آن ها استفاده لازم را ببرند.

دستگاه یخ ساز و افزایش راندمان کاری

مسلما هر چند کافی شاپ مورد نظر در اندازه های وسیع تری باشد، نیاز به دستگاه یخساز بزرگتری است. برعکس یخساز کوچکتر برای کافی شاپ های کوچک تر مورد استفاده قرار می گیرد تا قالب یخ را به صورت های مختلف و متنوع برای آنان در کسری از ثانیه آماده و مهیا سازند تا در حیطه کاری خویش نهایت استفاده را از آن ها ببرند.

دستگاه های یخ ساز در اندازه های مختلف تولید می شوند که از 15 ، 25 و 50 کیلویی در رستوران و کافی شاپ ها بیشتر استفاده می شوند. در ادامه با یخ ساز ها بیشتر آشنا می شویم.

انواع دستگاه های یخ ساز

دستگاه های یخ ساز به شکل های مختلفی یخ می سازند که 4 نوع آن استفاده بیشتری دارند و عبارتند از:

یخ ساز حبه ای

این نوع دستگاه های یخ ساز یخ را به شکل حبه ای یا مکعبی شفاف که قالب آن در اکثر یخچال های خانگی موجود هستند، می سازند. از این دستگاه در کافی شاپ ها استفاده می شود.

ice

یخ ساز پودری

این نوع دستگاه ها یخ را به شکل پودری و برفکی می سازد. این نوع یخ ها بیشتر در پروتئین فروشی ها برای خنک نگهداشتن مرغ و ماهی استفاده می کنند.

یخ ساز پولکی

از یخ ساز پولکی نیز در کارخانجات و همچنین نگهداری سبزیجات نیز استفاده می کنند. همچنین در روند تولید سوسیس که نیاز است دمای خمیر سوسیس پایین بیاید از این یخ استفاده می کنند. این نوع یخ جایگزین مناسبی به جای یخ پودری بر روی ماهی ها نیز می باشند.

دستگاه یخ ساز و افزایش راندمان کاری

یخ ساز قالبی

این نوع دستگاه ها در کارخانه ها بیشتر استفاده می شوند و یخ را به شکل قطعات بزرگ می سازند. از این یخ ها بیشتر در کارخانه های بزرگ استفاده می شوند و همچنین در ایستگاه های صلواتی پخش شربت در ظرف بزرگ شربت دیده می شود.

یخ ساز 25 کیلویی BEST مدل BT-25

یخ ساز 25 کیلویی BEST مدل BT-25 رومیزی می باشد و بدنه دستگاه از پلاستیک ساخته شده است. همچنین گاز موجود در این دستگاه R134a می باشد که به وفور در بازار یافت می شود. این دستگاه ساخت چین می باشد.

یخ ساز 25 کیلویی BEST مدل BT-254


مشاهده قیمت و مشخصات کامل یخ ساز 25 کیلویی BEST مدل BT-25


مزیت استفاده از دستگاه یخساز

دستگاه یخساز که بیشتر در کافی شاپ ها و رستوران ها و سایر اماکن دیگر مورد استفاده واقع می گردد، دربردارنده مزایای منحصر به فردی است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

⦁ مهیا نمودن تعداد زیادی یخ در شکل های مختلف و اندازه های یکسان

با توجه به اینکه روزانه تعداد زیادی مشتری برای فست فودها و کافی شاپ ها در حال تردد می باشند، مهیا کردن تعداد زیادی قالب یخ در اندازه های یکسان و نیز در طرح های مختلف از عهده کار دست بر نمی آید. به همین دلیل است که به کمک این دستگاه می توان خیلی زود به هدف مورد نظر خود دست یافت و به تمامی مشتریان خویش بهترین سرویس دهی را ارائه ساخت.

⦁ تولید یخ به صورت کاملا بهداشتی

از دیگر مزیت های استفاده از یخساز می توان به خاصیت بهداشتی بودن یخ ها اشاره کرد که بدون هیچ گونه آلایندگی یخ ها در دستگاه قرار می گیرند و به صورت کاملا بهداشتی تولید می شوند و مورد استفاده در اماکن مذکور واقع می گردند.

یخ-ساز-کای-شاپ3-890x1024


مشاهده مشخصات کامل و خرید یخ ساز 50 کیلوگرمی کافی شاپی


⦁ سهولت اجرای کار

کار کردن با این دستگاه بسیار ساده است و به راحتی می توان قالب های یخ مورد دلخواه خود را در کمترین زمان ممکن با بیشترین بازدهی و کیفیت کار تولید و در اختیار دیگران قرار داد.

⦁ ظرفیت بالای تولید یخ یا یخساز

دستگاه یخ ساز همان طور که بیان داشت؛ دارای اندازه های مختلفی است که توان این را دارد که در بازه زمانی کوتاهی حجم زیاد و قابل توجهی از یخ های بهداشتی را در قالب های مختلف به وجود آورد و در اختیار مشتریان خویش قرار دهد.

به علت همین مزیت هاست که استفاده از دستگاه یخساز به یکی از الزامات اولیه مورد استفاده در اکثر کافی شاپ ها و رستوران ها واقع گشته است تا راندمان کاری آنان را به مراتب افزایش دهد و بر پایه اصل مشتری مداری بیشترین خدمت را به مشتریان خود ارزانی دارند.

جهت اطلاع از دیگر محصولات آشپزخانه، لطفا پیج کاری اینستاگرام ما را فالو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *