آموزشی

آبسردکن استیل یا صنعتی

آبسردکن استیل یا صنعتی

حتما در پیاده رو ها، باشگاه ها و مکان های عمومی بسیاری دستگاه های آب سردکن را دیده ایم که بیشتر از آب سردکن استیل نیز استفاده می کنند. دستگاه های آب سرد کن در انواع مختلفی ساخته می شوند که در این مقاله به آبسردکن استیل یا صنعتی می پردازیم.

کاربرد آبسردکن استیل یا صنعتی

این آبسردکن ها در مکان ها عمومی با تردد زیاد مانند فروشگاه ها، مدارس، پیاده رو ها، باشگاه ها و برخی شرکت ها استفاده مورد قرار می گیرد.

آبسردکن استیل یا صنعتی

دستگاه آب سردکن فلزی به دلیل استیل بودن جنس بدنه، دارای مقاومت و سختی بیشتزی نسبت به دیگر آب سردکن ها می باشد. مقاومت بیشتر یکی از مزیت های این دستگاه است که از آن می توان در مکان های عمومی پردد حتی زیر نور آفتاب و زیر بارندگی استفاده کرد. البته جنس استیل بکار رفته در بدنه این دستگاه ها به دو صورت استیل معمولی و استیل نگیر یا ضد زنگ نیز می باشد. بدنه استیل نگیر برای شهرهای با رطوبت مناسب بوده و بدنه استیل معمولی برای مکان های مسقف و بسته بهتر است.

موتور این دستگاه ها قدرت و توانایی بیشتری نسبت به دیگر آب سردکن ها داشته و سردکردن آب در زمان کمتری انجام می دهد. قدرت موتور دستگاه به ظرفیت آن بستگی دارد. موتور دستگاه های موجود در بازار تیلندی، ایرانی و … می باشد.

آبسردکن استیل یا صنعتی

مخزن آبسردکن استیل

مخزن این نوع آبسردکن ها دارای جنس های مختلف می باشد که عبارتند از مخزن های پلاستیکی، استیل معمولی و استیل نگیر. مخزن های استیل نگیر از زنگ زدگی و فرسودگی بیرون و داخل مخزن و همچنین از بو گرفتن آب جلوگیری می کند. آب سردکن صنعتی در مدل های تک شیر، دو شیر، سه شیر و چهار شیر تولید می شود که بسته به نیاز و مکان می توانید آب سرد کن مورد نظر خود را تهیه کنید.

مخزن تک شیر ها 15 لیتر، دو شیر ها 25 لیتر، سه شیر ها 35 لیتر و چهار شیر ها 45 لیتر می باشد.

آبسردکن دو شیر11

همچنین ببینید : قیمت و مشخصات آبسردکن دو شیر استیل

این آب سردکن ها به لوله شهری متصل شده و سریع آب داخل مخزن را سرد کرده و تحویل می دهد. این دستگاه ها دارای یک خروجی نیز می باشند که آب اضافی را خارج می کند. شیر خروجی آن ها معمولا از نوع فشاری هستند تا از اصراف و چکه کردن آب تا حد زیادی جلوگیری کند.

در برخی از بستنی فروشی و آبمیوه فروشی ها از این دستگاه برای نگهداری شیره و مواد افزودنی رقیق بستنی و فالوده استفاده می کنند.

اگر هنوز دستگاه رو تهیه نکرید و سوالی دارید از ما بپرسید و اگر با استفاده از این دستگاه تجربیاتی دارید، لطفا با ما در میان بگذارید. پیج ما رو در اینستاگرام هم دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *