راهنمای کامل و جامع خرید سینک ظرفشویی

راهنمای کامل و جامع خرید سینک ظرفشویی

ممکن است قصد خرید سینک ظرفشویی را داشته باشید اما خیلی در اینباره نمیدانید تا انتخاب مناسبی داشته باشید. در این آموزش ویدئویی قصد داریم تا به موضوع راهنمای کامل و جامع خرید سینک ظرفشویی بپردازیم. آشپزآلات علاوه بر فروش، قصد کمک و راهنمایی شما عزیزان را دارد.

راهنمای خرید سینک ظرفشویی

در ابتدا به صورت متنی و در انتهای مقاله به صورت ویدئویی به توضیح در این باره پرداختیم.

راهنمای خرید سینک ظرفشویی
سینک صنعتی دو لگن۱

جهت مشاهده انواع سینک ظرفشویی صنعتی کلیک کنید

ابعاد سینک

ابعاد سینک ها معمولا از ۶۰ سانتی متر الی ۱۹۰ سانتی متر می باشند که ابعاد بالای ۸۰ سانتی متر معمولا صنعتی هستند و برای رستوران ها و آشپزخانه ها استفاده می شوند.

جنس بدنه سینک

جنس بدنه سینک ظرفشویی باید از جنس استیل باشد. جنس استیل به دو دسته استیل بگیر و استیل نگیر تقسیم می شود. تفوات این دو استیل در زنگ زدن آن هاست و استیل نگیر ضد زنگ می باشد. برای تشخیص این دو استیل می توان با استفاده از آهن ربا این کار را انجام داد. اگر آهنربا به سینک چسبید، سینک از جنس استیل بگیر بوده و زنگ می زند. اما اگر آهنربا به سینک جذب نشد استیل نگیر می باشد.

راهنمای خرید سینک ظرفشویی

شهر های دارای هوای شرجی مانند شهر های شمالی و شهر های جنوبی که کنار دریا هستند باید از استیل نگیر استفاده کنند. اما استفاده از جنس استیل بگیر در شهر های دور از دریا خیلی مشکل ساز نخواهد بود و استفاده کنندگان آن ها نسبتا راضی هستند.

ضخامت ورق سینک

ضخامت ورق ها معمولا ۶ دهم و ۸ دهم هستند و طبیعتا ضخامت ۸ دهم بهتر و قوی تر می باشد.

لگن سینک

لگن های سینک ظرفشویی به دو دسته پرسی و جوشی تقسیم می شوند. لگن های پرس بدون درز و شکاف، پیوسته هستند اما لگن های جوشی از هم جدا بوده و به واسطه جوش استیل به هم متصل شده اند.

آموزش ویدئویی

با بخش آموزش یا وبلاگ آشپزآلات همراه باشید. مطالب مفید و خوبی را برای عزیزان آماده کرده ایم. لطفا فلیکر و آپارات ما را دنبال کنید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقاله ها

محصولات جدید